Odborné a poradenské služby
Ing.arch. Lenka Oravec
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- Obec
- Brdárka
- Od roku
- 2021
- IČO
- 53 921 895
Ing.arch. Lenka Oravec
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 049 34 Brdárka
- Na trhu od
- 2. júla 2021
- IČO
- 53 921 895
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Podnikanie v číslach
- 5
- rokov na trhu
- 2021
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ing.arch. Lenka Oravec
Ing.arch. Lenka Oravec – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Brdárka. Podniká od 2. júla 2021.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb a inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ing.arch. Lenka Oravec
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 53 921 895
- Dátum vzniku
- 2. júla 2021
- Miesto podnikania
- 049 34 Brdárka
- Živnostenský register
- Okresný úrad Rožňava, vložka č. 850-14527
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ing.arch. Lenka Oravec zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb:stavebná časť
-
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ing.arch. Lenka Oravec?
Miesto podnikania je v obci 049 34 Brdárka.
Čím sa Ing.arch. Lenka Oravec zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb; inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo.
Aké je IČO – Ing.arch. Lenka Oravec?
IČO je 53 921 895.
Odkedy podniká Ing.arch. Lenka Oravec?
Podnikanie začalo 2. júla 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.